דונלד טראמפ - שיעורים בהשקעות נדל

השקעות נדל”ן בארה”ב – 4 שיעורים שכל משקיע נדל”ן יכול ללמוד מדונלד טראמפ

4 שיעורים שכל משקיע יכול ללמוד מדונלד טראמפ

נושא השיעור: מה יש לטראמפ ללמד אותנו משקיעי הנדל”ן ?

“אם אני לא מנצח, אני מחשיב את זה להפסד ובזבוז זמן עצום”. דונלד טראמפ.

תאהבו אותו או לא, הגישה של טראמפ היא חזקה ומנצחת. לעולם אל תעשה משהו בתקווה להגיע למקום השני.

אני מאמין שהדרך הכי טובה ללמוד נדל”ן היא באמצעות מי שיודע. בעיניי יודע הוא רק מי שכבר עשה בשטח וצבר ניסיון של שנים, והצליח באופן שיטתי להגיע לתוצאות טובות ועקביות. הקיפו עצמכם באנשים אלו. העיקרון שמנחה אותי בהקשר הזה הוא שכל אחד מאיתנו הוא הממוצע של חמשת האנשים איתם הוא מתרועע לרוב. כמובן זה לא עניין מתמטי כמו חישוב תשואה של נכס מניב, אך זה כלל אצבע שלניסיוני יש בו מן האמת.


  רוצה להתייעץ עם ניר? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!


  לנושא שלנו, אנו לא יכולים להתרועע עם דונלד טראמפ ואנשים כמותו. אך בהחלט ניתן ללמוד על השקעות נדל”ן ולשאוב השראה מאנשים שהצליחו בגדול וזאת באמצעות קריאה על מה שנכתב אודותיהם, ויותר טוב לקרוא ספרים שהם כתבו בעצמם.

  הנה תקציר 4 השיעורים העיקריים :

  1. לנצח זה הכל– בעולם האמיתי אין דבר כזה ‘פרס על השתתפות’ . אני מבטיח לכם שכאשר טאמפ בונה מגדל, הוא לא מקווה שזה יהיה אחד הטובים באזור, אלא פרויקט מנצח. זו הגישה שכל משקיע צריך לאמץ. הגישה שלך תכתיב אחרי זה את המחשבות, התחושות והפעולות שלך.

  2. ההחלטות שלך לעולם לא ימצאו חן בעיניי כולם – טראמפ מבין שהוא לא מוצא חן בעיניי כולם. הוא גם יודע שלעולם זה לא יקרה. אותו הדבר ניתן לומר על החלטות ההשקעה שלך, לעולם הן לא ימצאו חן בעיניי כולם, והיכולת
  שלך להיות נאמן למי שאתה ולהיות מסוגל ללכת נגד הזרם , יכולות להביא אותך למטרות שלך ולביטוי העצמי שלך.

  3. ביטחון הוא המלך – יש לטראמפ ביטחון עצמי? הרבה. אם תאמר לו שהתכנון שלו או הוא עצמו עומדים להיכשל הוא פשוט יצחק. הוא הכין את קמפיין הנשיאות בקפדנות, וכאשר ביצע אותו באמת האמין שהוא הולך לנצח את הבחירות. להאמין בעצמך ב100 אחוז זה דבר מאוד עוצמתי.

  4. חשוב לפעול ומהר – טראמפ העביר את המסר העיקרי שלו בצורה מאוד בהירה ומההתחלה ” להפוך את אמריקה לגדולה שוב” , באותו אופן גם עליך לבצע פעולות בזריזות כאשר אתה מזהה הזדמנות. השווקים דינמיים וגם הזדמנויות טובות באמת זזות מהר. אני לא מכיר מנהל או משקיע שהרוויח בטווח ארוך כתוצאה מדפוס התנהגות של התמהמהות ממושכת. הרבה מדברים על השקעות, ועל נדל”ן אבל מי שפועל מהר מרוויח באמת.

  בונוס נוסף בשיעור הוידאו

  בנוסף ל-4 התובנות שלי מדונלד טראמפ, הוספתי עבורכם בשיעור הוידאו הנחייה מפורטת כיצד תוכלו ליצור בעצמכם בקלות הרגלי למידה שיביאו אתכם עם הזמן לעמדה של משקיעי נדל”ן מתוחכמים. אלה ההרגלים שאני מיישם בעצמי מאז 2010, אז התחלתי את צעדיי הראשונים בתחום השקעות הנדל”ן בארה”ב.

  לדעתי אלה דברים שחובה לדעת לפני רכישת בית בארה”ב או בכל מקום אחר, כולל בישראל. הסיבה היא שהסיכונים ברכישת נדל”ן בחו”ל הם כל מה שאינך יודע.

  למה? מכיון שברגע שמבינים את הסיכון אז ניתן למנוע אותו או לתמחר אותו מראש לפני ההשקעה ולשקול האם התשואה גבוהה מספיק בהתחשב בתמחור הסיכונים ובהתחשב בכלים אשר באמצעותך להתמודד איתם.

  לכן, חשוב מאוד להיעזר ביועץ נדל”ן שיודע, ודיברנו על מה זה יודע. היועץ שלך יכול להיות כל מי שכבר עשה את הדבר והצליח. זה יכול להיות חבר, שותף או יועץ בתשלום. אבל בטווח הארוך היועץ הכי טוב שלך להבין את הסיכונים וההזדמנות בהשקעת נדל”ן הוא את/ה בעצמך! ולכן, השקעה בחינוך ובידע שלך הם הנכס הכי חשוב שעליך להשקיע בו.

  קורס נדל”ן? איך ללמוד על נדל”ן ולהיות יועץ הנדל”ן הכי טוב של עצמך

  כאשר אני שומע משקיעים אשר מחפשים הכנסה פסיבית וחופש כלכלי כדי לצאת מהשעבוד לעבודה ולחובות אני מזדהה ורוצה לעזור. אני מנסה להבין האם חשוב להם להתמקצע בתחום? למשל, האם הינך מוכן להשקיע זמן ומאמץ כדי להבין מה הבעיות של משקיעי הנדל”ן ?

  טיפ! ככל שהמשקיע יותר אקטיבי ביצירת קשרים ולמידה על נדל”ן בארה”ב כדי להשתפר, כך ההשקעות שלו יותר פסיביות ועובדות בהתאם לציפיות בטווח הארוך.

  משקיע אשר מחליט לשים לו למטרה יעדים מסוג זה , מגביר משמעותית את היכולת לדעת איך לזהות הזדמנויות נדל”ן טובות שמתאימות לעמדה הספציפית שלך, ומגדיל את הסיכוי להצליח בטווח הארוך בביצוע השקעות מניבות עם תשואה אופטימלית, שהיא שונה מהותית מחיפוש אחר תשואה מקסימלית. חיפוש אחר תשואה מקסימלית היא טעות חשיבה של משקיעים חובבנים, הנובעת מחוסר ידע. היא זו שמסבירה כיצד משקיעים ישראלים נקלעים להשקעות באזורי פשיעה, מכיון שקנו נכס עם תשואה גבוהה על הנייר, ובלי יכולת או הבנה מה הסיכונים בעסקה ומעבר לכך מה הכלים שלהם להתמודד עם סיכונים אלו.

  עכשיו תורך

  אהבת? לחץ כאן להירשם לערוץ היו-טיוב של נדלניר. התגובה שלך לשיעורי הוידאו נותנים סימן שיש עניין וערך לתוכן. זה חשוב לי לדעת את זה כדי להחליט אם כדאי להשקיע לייצר עוד שיעורים. אז הירשמו עכשיו ותוסיפו בהערות לסרטון מחשבות ושאלות. אשתמש במשוב שלכם כדי ליצור שיעורים נוספים שיענו על השאלות וההערות. תודה!

  אשמח גם שתשתף עם חברים ברשת החברתית, אני רואה את השיתופים שלכם ומעריך כל משקיע שמפרגן ומשתף את התוכן שאני כותב לכם. תודה שנייה


  רוצה לקבל מידע נוסף? אני מזמין אותך להירשם כאן ועכשיו כדי לקבל מידע איכותי למייל בזמן אמת!!!

   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   הרגש חופשי להשתתף

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *