יועץ נדל”ן ארה”ב – ליווי אישי להשקעה מקצועית

תכנית ליווי אישי בהשקעות נדלן בארהב

איתור נכס הזדמנותי להשקעה ישירה. רכישה מקצועית מתחת למחיר השוק, שיפוץ והשכרה.
בנה הון וצור תזרים מזומנים להכנסה נוספת.

קניית בית

איתור נכס הזדמנותי להשקעה ישירה.

שיפוץ בית

שיפוץ הבית לקראת השכרה או מכירה.

מכירת/השכרת בית

השכרה או מכירה לתשואה על ההשקעה.

קניית בית

איתור נכס הזדמנותי להשקעה ישירה.

שיפוץ בית

שיפוץ הבית לקראת השכרה או מכירה.

מכירת/השכרת בית

השכרה או מכירה לתשואה על ההשקעה.

צפו מעט אודות שירות הליווי שלנו:

התהליך שלנו

חיפוש בתים להשקעה בארצות הברית

1. חיפוש נכס

המשימה הקשה ביותר בהשקעות נדל”ן מעבר לים ובארצות הברית בפרט הנה לאתר את הנכס בעל הפוטנציאל הגבוה ביותר בסביבה הנכונה ביותר.  בשלב זה אנו בוחנים אילו נכסים חדשים הוצאו למכירה באזורים בהם אנו מתמחים ואשר יש להם חיזוקים משמעותיים להבטחת שמירת ערך ואף עליית ערך בעתיד הנראה לעין.

בדיקת בתים בארצות הברית לפני השקעה

2. בדיקת נכס

אנו מבצעים בדיקת שטח ראשונית, בדיקה של קבלן מטעמנו לקבלת הערכת תקציב שיפוץ, שליחת פקח בלתי תלוי לקבלת דוח ליקויים מלא במבנה, כל המידע מוצלב ומאומת באמצעות תהליך ניהול סיכונים מקצועי וייחודי של חברת נדלניר ובשקיפות מלאה מול המשקיע ולשביעות רצונו.

משא ומתן על בתים בארצות הברית לרכישה

3. ניהול מומ

לאחר בחינה מקצועית של נכס להשקעה, ניתן להעריך את שוויו על סמך עסקאות קודמות בסביבה ועל סמך תוצאות הבדיקה לתקינות הנכס וכדאיות ההשקעה בו. בשלב זה עלינו לנהל משא ומתן עיקש אל מול בעלי הנכס ואו הגורמים מטעמו בניסיון להוריד את עלות הרכישה למינימום הנדרש כפי שהיינו עושים בישראל.

השבחת בתים בארצות הברית לאחר רכישה

4. השבחת הנכס

השבחת הנכס כוללת בין היתר תיקונים קוסמטיים, חיזוק הנכס ושיפור הנראות הכוללת של הבית שזה עתה רכשנו. תכנון סעיפי השיפוץ מתבצע בהתאם למטרת ההשקעה, כלומר יש לשפץ את הנכס להביאו למצב נכון להשכרה או מכירה. יש לנו את הניסיון ליצור ביקוש טוב לנכס המאפשר לדרוש מחיר מיטבי בעבורו לאחר מכן.

תשואה על בתים בארצות הברית להשקעה

5. תשואה מהנכס

לאחר איתור שוכרים קבועים לנכס, תוכלו ליהנות משכר דירה קבוע ויציב למשך שנים רבות. זהו מקור הכנסה נוסף ובטוח לאורך זמן. ממוצע התשואה על העסקאות שאנו מלווים עומד כיום על 9% לאחר כיסוי הוצאות. אתם צפויים ליצור תשואה קבועה על נכס בבעלות ישירה משלכם.


  מה מספרים משקיעים על תכנית ליווי בהשקעה של נדלניר?

  אני וניר מכרים ותיקים, ויצא לי לשמוע לא מעט על עסקי הנדל”ן שלו בארה”ב בשנותיו הראשונות בתחום. עם כל הפיתוי, היו לי הרבה חששות מכניסה לשוק הנדל”ן האמריקאי עם כל הנעלמים שמגיעים עם זה, אז הליווי של ניר היה קריטי ותנאי מקדים לכניסה מבחינתי. אחרי כשנתיים של עבודה משותפת, אני יכול לספר שניר משקיע המון עבודה כדי לדאוג שכל הדברים הקטנים עובדים ושהכל סגור- אם זה בקנייה או מכירה, אם בשיפוץ ואם סתם בשוטף עם בעיות שצצות (תתפלאו, לא חסרים בלת”מים). אחרי קנייה ומכירה מוצלחות של שני נכסים עם ניר והחזקה של נכס נוסף שמכניס הכנסה שוטפת יפה, אני יכול להמליץ לכם בראש שקט לסמוך על ניר בשביל כניסה חלקה לעולם הזה. בהצלחה לכולם ?

  איתי מרמת-גן
  איתי מרמת-גןמהנדס

  לפני שהתחלתי לעבוד עם ניר לא היה לי כל נסיון בהשקעות נדל”ן. ניר לימד אותי מה הדברים שחשוב לשים לב אליהם, ואיך אני יכול לוודא שלא “עובדים עלי”. הוא הסביר לי איך לבדוק באתרים בלתי תלויים שהנכס שקניתי הוא באמת הנכס שאני חושב שקניתי ושהוא באמת רשום על שמי. בתחילה פשוט סמכתי על ניר בלי לבדוק, אך הוא ממש התעקש שאני אבדוק את הדברים האלה בעצמי ואוודא שהכל כשר. גם במהלך תהליך הקניה והשיפוץ ניר דאג שהכל יהיה שקוף, כולל תמונות ווידאו של מצב הנכס, הדברים הדורשים שיפוצים והמצב לאחר השיפוץ. הוא קישר אותי לחברת ניהול ועוזר לי עד היום בשאלות שיש לי ובהתלבטויות בנושא הנכס המושכר. הוא גם פונה אליי בעצמו לבדוק שהכל בסדר או לעדכן על דברים חשובים. עד היום רכשתי 2 נכסים באוהיו בעזרתו של ניר. בהשקעה הראשונה הוא מצא לי נכס לפני עיקול הרבה מתחת למחיר השוק. בפעם השנייה הוא מצא נכס במחיר טוב בשוק, וגם הצליח להוריד במשא-ומתן את המחיר בצורה מאוד משמעותית. זה היה מרשים וגם הרגשתי ביטחון גבוה בהשקעה לקבל הוכחה שיש גורם מקצועי אמין שנמצא בצד שלי. אני חושב שהניסיון שלו עושה את ההבדל. לכן אני בחרתי להשקיע בעזרתו שוב, ואני ממליץ בחום לכל מי ששוקל השקעה בנדל״ן בארה״ב לשכור את שירותיו של ניר

  רונן מתל-אביב
  רונן מתל-אביבהיי-טק

  העסקאות האחרונות שליווינו

  נגישות

  מלא פרטים לקבלת השיעור בחינם!
   פתיחת צ'אט
   היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?
   היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?

   צור קשר, הקפה עלינו!

   בתים בארצות הברית - השקעות נדלפנה להתייעצות ללא עלות וללא התחייבות!


    ×
    פנה אלינו