בדיקת בתים בארצות הברית לפני רכישה - בדיקת נכס בארצות הברית

קניית נדל”ן בארה”ב – איך לבדוק כדאיות עסקה לפני הרכישה? הדרכה להשקעה בטוחה בנכס מניב

השקעות נדל”ן בארה”ב : איך לנתח עסקת נדל”ן?

מזל טוב לאיתי – שרכש את הנכס הזה בעיר South Euclid, קליבלנד אוהיו.  אחת השאלות הנפוצות כשמדובר על נדל”ן מניב היא איך ניתן לבדוק האם נכס השקעה שהציעו לנו הוא טוב או מסוכן?

אז הנה סקירה של בדיקה מקצועית ומקיפה לפני הצעת קנייה, במטרה לבצע החלטת השקעה בודאות וביטחון מירבי.  ישנם מספר אבני יסוד לבדיקת כל עסקת נדל”ן להשקעה:

1. בדיקת האזור

2. בדיקת הסביבה הסמוכה לנכס

3. חקר שוק

4. בדיקת המצב הפיזי של הבית

5. בדיקת התכנית העסקית | התשואה והמספרים

כעת אנו משתפים במידע מתוך הסקירה שקיבל איתי בזמן אמת.  ניתן ללמוד מכאן מה השיקולים העיקריים בכל אחד ואחד ממרכיבי בדיקת הזדמנות השקעה -לא רק באזור קליבלנד אוהיו – אלא בארצות הברית בכלל.


  רוצה להתייעץ עם ניר? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!


  1. בדיקת האזור

  קצת על העיר South Euclid

  אזור ידידותי למשקיעים.  העיר סאוט יוקליד ממוקמת בצפון מזרח אוהיו , פרברי העיר קליבלנד.  העיר מדורגת במיקום איכותי – מעל ממוצע איכות אמריקאי הכללי, וגם מעל הדירוג הממוצע במדינת אוהיו.  הנה כמה נתונים תומכים על העיר שאספנו בשלב בדיקת אזורי השקעה כדאיים :

  ניתן לראות שהמיקום מתבלט לטובה ברמת דירוג האיכות הכללי למחייה, בדגש על :

  • שיעור פשיעה נמוך
  • נוחות גבוהה
  • איכות חינוך טובה יחסית לערים הסמוכות

  אלו מאפיינים חשובים לבדיקה כחלק מביצוע הערכת סיכונים על נדל”ן בארה”ב.

  טיפ! איך תדע מיד ובקלות אם כל אזור הוא טוב או גרוע להשקעה? הנה כלי פשוט שיעזור לך לבדוק בעצמך כל מיקום בין אם זה ניו-יורק, ג’קסונוויל, קליבלנד או כל מקום אחר בתוך ארצות הברית. לחץ כאן – איך לבדוק אזור השקעה?

  2. הסביבה הסמוכה לנכס

  הנה דגשים מהבדיקה של הרחוב והסביבה הקרובה לנכס.  איך לבדוק האם הנכס ממוקם נכון?
  כחלק מהמחקר חשוב לבדוק בקפידה את הסביבה הקרובה.  כמובן אנו מסתמכים גם על היכרות וניסיון עבודה של שנים באזור קליבלנד.

  הנכס ממוקם ברחוב שקט ומטופח, בסמוך לפארק בקסלי , בקרבה למרכזי קניות, מרכז עיר, סופרמרקט, וחשוב מאוד גם סמוך לכבישים ראשיים.

  3. חקר שוק

  מספר דגשים חשובים מהבדיקה של השוק ומחקר המחירים.  באזור זה ניתן למצוא בתי אבן גדולים ויפהפיים בעלות בנייה של מעל 100 אלף דולר.  היסטוריית מחירי השיא של בתים שנמכרו בבלוק זה בטווח של 110-150 אלף דולר.
  אנו קיבלנו מידע מהשטח שמדובר במוכר לחוץ, אשר בדיוק הוריד את המחיר ל67.5 אלף דולר.  הנכס עמד זמן מה בשוק במחיר של כ80 אלף דולר.  בשלב הזה נכנסנו לתמונה והשתמשנו במיומנות ההתמחרות שלנו במטרה להקטין את עלות ההשקעה בנכס.  הצלחנו להגיע עם המוכר להסכמה למכור ב56 אלף דולר (!)

  טיפ! איך תדע שקנית במחיר טוב? בדוק את מחיר הנכס לעומת עלות הבנייה של נכס דומה, וגם לעומת מחיר השוק של נכס דומה.  קליבלנד אוהיו הינו שוק המתאפיין בהזדמנויות שוק. ישנם אזורים כמו ג’קסונויל פלורידה בהם קשה למצוא הזדמנויות שוק, ולכן יש לדעת כיצד לזהות מה שורש ההזדמנות בעסקה. קרא עוד על איך לזהות את שורש ההזדמנות בעסקת נדל”ן

  4. מצב הנכס הפיזי

  דגשים מבדיקת הבית: הנכס הינו מבנה צמוד קרקע יפהפה בנוי אבן במלואו.  בית המתאים לדרישה של משפחה אמריקאית צעירה – אוכלוסיית היעד שלנו.  איתי הבין את ההזדמנות ובחר בי ללוות אותו בתהליך ההשקעה.  הוא חיפש השקעה סולידית וטובה.  הקריטריונים להשקעה היו נכס באזור טוב שצפוי להניב כ 10% תשואה, ועם צפי לעליית ערך בשנים הקרובות.

  5. בדיקת התכנית העסקית | התשואה והמספרים

  העיקרון המנחה הוא ביצוע השקעת ערך

  כלומר השקעה בנכס מתחת למחיר השוק הנוכחי של בתים באזור.  המטרה היא שסכום ההשקעה בעסקה יהיה לכל היותר 10- 20 אחוז מתחת למחיר השוק הנוכחי של הנכס.
  במקרה הזה רכשנו בית מעוקל מבנק אמריקאי.

  טיפ! הידעת? רכישת נכס ישירות מהשוק האמריקאי יכולה לחסוך לך עשרות אלפי דולרים. בדוק היטב.

  פרטים על הנכס שאיתרתי לאיתי

  • מדינה בארה”ב : אוהיו
  • עיר : סאוט יוקליד (פרברי קליבלנד)
  • כתובת הנכס : 1548 Felton Rd, South Euclid, OHIO 44121
  • נכס מסוג סינגל פמילי, בית צמוד קרקע בעל 2 קומות
  • שטח בנוי בגודל של כ105 מ”ר
  • חלקת אדמה בגודל כ800 מ”ר
  • בנכס יש 3 חדרי שינה , סלון, חדר אבמטיה ושירותים ועוד חדר שירותים נפרד, ומטבח
  • חניה נפרדת מקורה לרכב
  • חצר פרטית

  הסיפור במספרים כי זו השורה התחתונה

  כדי לקנות נכסים במדינת אוהיו יש להקים חד-פעמית תשתית תומכת.  למשל, מומלץ להקים חברה LLC, כתובת אמריקאית לחברה, מספר משלם אמריקאי וכו’.  כעת ניתן לגשת למלאכת ניתוח התכנית העסקית של ההשקעה בנכס –

  סה”כ השקעה – 71,695$ . ראה פירוט המספרים בתכנית העסקית מטה.  הנכס סיים שיפוץ והושכר במחיר של 995$ לחודש.  הדייר חתם על חוזה שכירות לשנתיים.  השיפוץ כלל החלפת שטיחים חדשים, צביעה כללית כולל כל החדרים, המטבח והמעברים, רכישת מקרר למטבח, החלפת דלת ראשית ודלת החניון ועוד.

  תכנית עסקית לנכס של איתי


  רוצה לקבל מידע נוסף? אני מזמין אותך להירשם כאן ועכשיו כדי לקבל מידע איכותי למייל בזמן אמת!!!

   0 תגובות

   השאירו תגובה

   רוצה להצטרף לדיון?
   הרגש חופשי להשתתף

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *