חישוב סיכונים בהשקעות נדל

האם השקעות נדל”ן בחו”ל מסוכנות יותר מהשקעות נדל”ן בישראל?

משקיעים רבים חולמים על ביצוע השקעות נדל”ן בחול והשקעות נדל”ן בארצות הברית בפרט. אבל, אותם משקיעים חוששים לעבור לשלב הבא מאחר והם שמעו בעבר על לא מעט עקיצות ורמאויות לצד חצאי אמיתויות והסיכון נראה להם גדול מידי. ובצדק, השקעה מרוחקת הנה פתח לסיכונים חדשים שעלינו להתמודד עמם אך התמורה למתמודדים גדולה במיוחד.

השקעות נדל”ן בחו”ל או השקעות נדל”ן בישראל?

לפני שניתן יהיה לקבוע את התשובה לשאלה זו, עלינו להבין מה גורם למשקיעים לשקול בכלל את ביצוע ההשקעות מעבר לים. להלן מקצת הסיבות:

 1. רף כניסה נמוך יותר – ניתן לקנות נכסי נדל”ן במאות אלפי שקלים בלבד.
 2. רף תשואה גבוה יותר – ניתן ליהנות מתשואה כפולה ומשולשת ביחס לישראל.
 3. פיזור סיכונים – ניתן לפזר חלק מההון בישראל וחלק בחו”ל לתשואה אופטימלית.

ובכן, ברמת הכדאיות הכלכלית, בוודאי שעדיף לפנות להשקעות נדל”ן בחו”ל. ברמת הסיכונים אליהם אנו נחשפים, אכן יש אתגרים שונים אך בפעילות נכונה ומדויקת, ניתן לצמצם את הסיכונים לרמות דומות לאלו בישראל. במילים אחרות, עדיף להשקיע בחו”ל על פני השקעה בישראל.

אין ויכוח על כך שיש אתגר לא פשוט בהשקעות נדל”ן במדינות אחרות, אך משקיעים מנוסים רבים עושים זאת בהצלחה יתרה פעם אחר פעם ומתעשרים כהוגן מכך. לכן, אין סיבה לוותר על שוק רחב זה אלא יש להיכנס אליו בהינתן מספר כללי ברזל:


  רוצה להתייעץ עם ניר? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!


  כללי ברזל להקטנת סיכון בהשקעות נדל”ן בארצות הברית:

  1. התנהלות נכונה:
   • תכננו את מהלך ההשקעה ופעלו בצורה מסודרת!
   • התייעצו והיעזרו באנשי מקצוע עם ניסיון בעסקאות מאין אלו!
   • העבירו כספים אך ורק דרך חשבון נאמנות של עו”ד טייטל אמריקאי רשום!
   • עבדו עם חברת ניהול נכסים עם ניסיון וקבלות לעבודה מוצלחת בעבר!
  2. בדיקת האזור:
   • בדקו את הסביבה המידית והקרובה של הנכס בדגש על האוכלוסייה.
   • בדקו את הנתונים ההיסטוריים למחירי הנכסים בסביבת הנכס.
  3. בדיקת הנכס:
   • בדקו שאין כשלים בטיחותיים ואו בעיות נסתרות בנכס. (בדיקת פקח)
   • בדקו שהעלות המוצגת לכם לנכס אכן נכונה ואמיתית.

  סרטון קצר המסביר איך מאתרים סביבת השקעה בטוחה:

  כמו בישראל, ישנו סיכון בכל השקעה כספית גם בארצות הברית. אך, בארצות הברית יש תהליך רכישה סטנדרטי הכולל ביטוח נגד עקיצות מוכרים וכנגד נכסים משועבדים כך שניתן לבצע רכישה של בית בארצות הברית עם סיכון נמוך במיוחד אך כל זאת במידה ופועלים נכון ומבצעים עסקה ברכישה ישירה ובבעלות מלאה הישר ממוכר הנכס.

  בשלב ראשון, חשוב לשנן את ההמלצות שלנו להתנהלות נכונה. לאחר מכן, ביכולתכם לצלול פנימה ולחפש סביבה נוחה ובטוחה לביצוע השקעה. כך לדוגמה, במידה ותמצאו סביבה עם מקומות עבודה רבים, אוכלוסייה איכותית ונקייה מפשיעה לצד שירותים ציבוריים איכותיים, הרי שתנאי הפתיחה שלכם דומים לאלו הקיימים בישראל ומכך שהסיכון קטן ולא משמעותי.

  בשלב שני, כדאי לא להתקמצן ולהשקיע מעט כסף בקבלת סיוע מאנשי מקצוע שיבדקו עבורכם האם הערך המבוקש על הנכס אכן נכון והגיוני והאם ניתן לבצע שיפוץ בנכס לשם השבחתו. לאחר שהסקתם שמדובר בעסקה טובה, חשוב מאוד להביא פקח מקצועי שיבצע בדיקה מקיפה ויכין עבורכם דו”ח מסודר לתקינות הנכס וזאת טרם ביצוע הרכישה בפועל.

  טיפ: בקשו ממתווך מקומי דו”ח נקרא COMPS או דו”ח מסוג CMA (נתונים השוואתיים לעסקאות דומות באזור)!

  אז האם אתם מוכנים לביצוע השקעה בחו”ל?

  כפי שהצגנו מעלה, ניתן ואפשרי לחלוטין לבצע עסקאות נדל”ן בארצות הברית מבלי להיחשף לסיכוני עוקץ ואו רמאויות אחרות בדרך. הדרך לביצוע השקעה מוצלחת שתפתח את הדלת עבורכם לביצוע עוד ועוד השקעות עם תשואות דו ספרתיות מתחילה בבחירת גורם מקצועי לליווי בתהליך כולו ובכך בעצם לצמצום הסיכונים לממדים מזעריים.

  אנו בנדלניר ביצענו השקעות עצמאיות בהיקף משמעותי ובעקבות ההצלחה התרחבנו והתחלנו להעניק שירותי ליווי בביצוע השקעות נדל”ן גם לאחרים. אנו עובדים בתהליך מסודר ומדויק ובסביבה מעולה וכמובן שאנו כבר מחזיקים ברשימת אנשי מקצוע עליהם אנו סומכים ויכולים להמליץ ומכך שאתם יכולים להשיג את כל היתרונות שבהשקעה בארצות הברית עם הסיכונים הנמוכים שקיימים בהשקעות נדל”ן בישראל!

  איך מתקדמים?

  פנו אלינו להתייעצות לא מחייבת. תשאלו אותנו את כל השאלות, תציפו את כל החששות, אנו נעשה כמיטב יכולתנו לסייע לכם להשיג הצלחה במינימום סיכון.


   מעוניין להתייעץ איתנו ואו ללמוד עוד על השירות שלנו? פנה אלינו:

   שם פרטי ושם משפחה:

   מספר הטלפון שלך:

   דואר אלקטרוני שלך:

   מתי לחזור אליך?   רוצה לקבל מידע נוסף? אני מזמין אותך להירשם כאן ועכשיו כדי לקבל מידע איכותי למייל בזמן אמת!!!

    0 תגובות

    השאירו תגובה

    רוצה להצטרף לדיון?
    הרגש חופשי להשתתף

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *