השקעה בטוחה - 100% תשואה

השקעה בטוחה / השקעה בתשואה מובטחת – היש חיה כזו?!

בישראל פועלות מספר רב של חברות המציעות השקעות נדל"ן בארצות הברית ובעולם. בכל חברה מתהדרים בשיטת השקעה שונה ובהבטחות שנשמעות מבטיחות במיוחד מצד המשקיעים. אך האם הבטחות אלו ברי קיום? האם אכן יש כזה דבר תשואה מובטחת ואו השקעה בטוחה? על כך נרחיב במאמר זה.

השקעה בטוחה וללא סיכון – הישנו?

הבטיחו לכם את אחד ההבטחות הבאות:

 • השקעה בטוחה בנדל"ן.
 • השקעה מובטחת בנדל"ן.
 • השקעה מבוטחת בנדל"ן.
 • השקעה במודל חוב בנדל"ן.
 • השקעה עם תשקיף בנדל"ן.
 • השקעה בתשואה מובטחת בנדל"ן.

בכולם יש מטרה אחת, לגרום לכם לבצע השקעה מתוך מחשבה שאתם מבצעים מהלך נכון ובטוח. אך האם זה האמת?

נקדים ונענה על שאלה זו. לא!. אין כזה דבר השקעה ללא סיכון ואו השקעה בטוחה.


  רוצה להתייעץ עם ניר? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!


  אז מה יש? ובכן, יש שיטות שונות לביצוע השקעות כך שרף הסיכון למשקיע יהיה נמוך יותר ואו שאין סיכון למספר שנים בודדות אך לא לאורך כל חיי ההשקעה. כדי לענות על השאלה בכותרת מאמר זה בצורה קונקרטית יותר, נדרש להסביר על שיטות ההשקעה המובילות. אנו נציג את הפרטים הבאים:

  • כותרת ההשקעה.
   • הסבר אודות ההשקעה.
   • מודל ההשקעה.
   • המוקש בהשקעה.

  לאחר מכן, נסכם את דעתנו על הנושא כולו.

  יצאנו לדרך,

  סוגי השקעות בנדל"ן וכדאיותם:

  מה זה השקעה בטוחה?

  הסבר על ההשקעה: השקעה בטוחה הנה השקעה אשר יש לנו עליה טענה לתוצאה עתידית מובטחת וידועה מראש. במסגרת הבטחות להשקעה בטוחה, חברות השקעה יספרו על תשואה בגובה %X מידי שנה ולפרק זמן ידוע מראש.

  מודל ההשקעה: המשקיע רוכש נכס לזמן לטווח קצר או בינוני כאשר שוק הנדל"ן במיקום ההשקעה נמצא במגמת עליה. כלומר, אם השוק עולה, המשקיע מרוויח אבל אם השוק קופא ואו יורד, המשקיע מפסיד ואין מדובר בהשקעה בטוחה באמת..

  המוקש בהשקעה: במרבית המקרים, המשקיע מבצע רכישה במחיר גבוהה ממחיר השוק רק כדי לממן לעצמו את התשואה המובטחת בשנה או השנתיים הראשונות להם התחייבה החברה. כלומר, המשקיע בפועל משלם לעצמו את התשואה כאשר ביצע את ההשקעה יחד עם פרימיה נוספת לחברת ההשקעה.

  מה זה השקעה עם ביטוח?

  הסבר על ההשקעה: השקעה בנדל"ן עם גיבוי של גורם צד שלישי שמבטח את הכסף. כך לדוגמה, מבטיחים חברות "השקעה במודל חוב" ואו "השקעה מימונית" שבה הם יזכו להחזר כספי במידה וייגרם הפסד ואו נזק לנכס בה הם משקיעים.

  מודל ההשקעה: השקעה דומה במאפייניה להשקעה רגילה בנדל"ן. אך במקביל, הדבר מתאפשר בעיקר בנדל"ן מניב והמשקיע משלם על פוליסת ביטוח לחברת ביטוח גדולה כדי שהחברה תעניק לו הגנה ביטוחית על הכסף.

  המוקש בהשקעה: בביטוח כמו בביטוח, יש משמעות אדירה לאותיות הקטנות. לעתים אנו מרגישים בטוחים אך בפועל הכיסוי אינו מגן עלינו מפני מגוון רחב של תרחישים וביניהם שאנו לא זוכים בקדימות ביטוחית במקרים שיש בעיה (הבנק, בדרך כלל ראשון) וכמו כן, מה הם תנאי הפוליסה: האם יש השתתפות עצמית, האם הביטוח על מלוא ההון או רק על הקרן ושלל נוסף של פרמטרים שלעתים קרובות מגלים לנו שההשקעה כלל אינה כדאית ובוודאי שאינה מבוטחת.

  מה זה השקעה מבוטחת?

  הסבר על ההשקעה: השקעות נדל"ן מבוטחות הן השקעה אשר מעניקות למשקיע תשואה אך בנוסף אליהן גם שטר ביטחון של הקרן לטובת המשקיע באמצעות שיעבוד הנכס הנדל"ני לטובתו. כלומר, במקרי קיצון יש מאין לקחת את הכסף ולהחזיר למשקיעים.

  מודל ההשקעה: קרן השקעות מגייסת משקיעים שישימו כסף אך יחד עם כספי המשקיעים, מבצעים מינוף להון ולוקחים הלוואה בריבית קבועה ומבוטחת.

  המוקש בהשקעה: הלוואה עם בטוחה היא הצורה הטובה ביותר להגן על הקרן, במידה והבטוחה הנדל"נית שווה את הקרן ובמידה ולמשקיע יש קדימות ראשונית על הבטוחה. הבעיה שלעתים יש גם הלוואות חוץ בנקאיות בשעבוד של הנכס. כלומר, המשקיעים אינם בעלי קדימות ראשונית אלא משנית ואמנם בעלים בנכס אך אלו יקבלו את חלקם רק לאחר החזרת ההלוואה על הריביות המצטברים לבנקים וללווים הנוספים. במקרים אלו, ערבות זו נשחקת ואינה שווה הרבה במקרים בהם יש חדלות פירעון ואו ירידה חדה בערך הנכס.

  אז מה הוא מודל ההשקעה הרצוי?

  ההשקעות נדל"ן הטובות ביותר הן אלו שבהם הבנקים מבצעים את השקעותיהם. כלומר, השקעות נדל"ן בסביבה טובה ובשעבוד מלא ובקדימות ראשונית. כמשקיעים, יש לחפש תמיד השקעה עם בטוחה וללא מינוף יתר על חשבונכם. אבל אתם כבר יודעים זאת שהרי מדובר בהשקעה הדומה במאפייניה להלוואת משכנתא. הבנק מעניק מימון כנגד ערבות משמעותית ולפי הערכת שווי נכס כך שהערבות (הנכס) לא תישחק משמעותית גם בעת משבר בענף.

  מה אנחנו מציעים?

  כולם מעניקים הבטחות. אך במרביתן המשקיע בסופו של דבר אינו נמצא בעמדה הדומה לזו של הבנקים. עמדה של כוח ויכולת לנווט עצמאית כנדרש ובבטחה. אך אנו מתכוונים לשנות זאת ולהציע שירות הדומה לזה של הבנקים.

  השקעה במודל הלואה עם ריבית שנתית קבועה, המעניקה שעבוד מדרגה ראשונה למשקיעים.
  השאירו פרטים לקבלת פרטים נוספים:

   


   מעוניין להתייעץ איתנו ואו ללמוד עוד על השירות שלנו? פנה אלינו:

   שם פרטי ושם משפחה:

   מספר הטלפון שלך:

   דואר אלקטרוני שלך:

   מתי לחזור אליך?   רוצה לקבל מידע נוסף? אני מזמין אותך להירשם כאן ועכשיו כדי לקבל מידע איכותי למייל בזמן אמת!!!

    0 תגובות

    השאירו תגובה

    רוצה להצטרף לדיון?
    הרגש חופשי להשתתף

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *